Під час передноворічного засідання міжнародної громадської організації “Земляцтво житомирян” автор книги «Битва за Ірпінь» та продюсер фільму «Форпост Ірпінь» Петро Щербина разом із командиром 1-го стрілецького батальйону 3-ї окремої штурмової бригади Володимиром Коротею та лідером гурту “Друга Ріка” Валерієм Харчишиним презентували землякам книгу “Битва за Ірпінь”. Після засідання провели автограф-сесію від автора книги та зібрали […]

Ірпінська міська рада про Літературний мурал, який було створено за ініціативи автора книги “Битва за Ірпінь” та продюсера фільму “Форпост Ірпінь” художницею Катериною Медвідь за підтримки товариства “Відважних”.

Сюжет інформаційно»ї агенції ITV про Літературний мурал, який було створено за ініціативи Петра Щербини – автора книги “Битва за Ірпінь” та продюсера фільму “Форпост Ірпінь” художницею Катериною Медвідь за підтримки товариства “Відважних”.

Сюжет інформаційної агенції ITV про Літературний мурал, який було створено за ініціативи Петра Щербини – автора книги “Битва за Ірпінь” та продюсера фільму “Форпост Ірпінь” художницею Катериною Медвідь за підтримки товариства “Відважних”.