Фільм “Форпост Ірпінь” до річниці деокупації міста Ірпінь, відтепер доступний для англомовного глядача

269 05032023

Англійською фільм озвучив народний депутат України, заступник керівника групи з міжпарламентських зв’язків зі США Мар’ян Заблоцький.

28 березня 2022 року було звільнено Ірпінь, який стримав ворога на шляху до столиці та отримав статус “Ірпінь – місто-Герой”. Цьому передували бої, внаслідок яких було зруйновано 70% соціальної та житлової інфраструктури Ірпеня. Ці події відображені у документальному фільмі “Форпост Ірпінь”, основою якого стали відеоматеріали, зняті на мобільні телефони безпосередніми учасниками подій лютого-березня 2022 року. Фільм створено на основі книги-хронології “Битва за Ірпінь” Петра Щербини, який виступив продюсером та керівником авторської групи фільму до річниці визволення міста.

Українською мовою “Форпост Ірпінь” озвучив український рок-музикант, лідер гурту “Друга Ріка” Валерій Харчишин. Фільм українською та англійською мовами доступний до перегляду на сайті або на YouTube-каналі Петра Щербини.

Читати цю новину також:

Документальний фільм “Форпост Ірпінь”, який вийшов до річниці деокупації міста Ірпінь, відтепер доступний для англомовного глядача