В Ірпені присвятили мурал з віршем Петра Щербини героям-захисникам, які обороняли місто

Img 5614 18 800x600

На одному з будинків центральної площі Ірпеня відкрили новий стінопис “Героїв Ірпеня памʼятатиме весь світ”. На муралі – однойменний вірш Петра Щербини – письменника, автора книги «Битва за Ірпінь» та продюсера фільму «Форпост Ірпінь».

Стінопис створено за ініціативи ірпінської кавʼярні SOVA. Власник закладу Роман Яворський брав безпосередню участь в обороні Ірпеня, особисто бачив героїзм побратимів, горе та сльози на лицях ірпінчан, які були змушені покинути свої домівки.

Цим муралом Роман Яворський закарбував героїчні вчинки воїнів, які стояли на захист свого міста, ризикували під обстрілами власним життям для збереження життя цивільного населення.

Мурал відкрили разом з депутатом Ірпінської міськради Антоном Головенком та Анастасією Яворською – дружиною Романа Яворського, який зараз захищає Україну на Сході України. Цей стінопис буде допрацьовано ще кількома творчими ідеями.

Photo1684678995

Намалювали мурал художниці Наталія Довгошия та Алла Вороновська.

Мурал містить фразу з вірша “Героїв Ірпеня памʼятатиме весь світ” автора книги “Битва за Ірпінь” та продюсера фільму “Форпост Ірпінь” Петра Щербини.